„Mantinga” – piedāvā gan gatavus, gan saldētus produktus, gatavotus pēc advancētām tehnoloģijām, kas ļauj saglabāt produktu augsto kvalitāti. „Mantinga” Baltijas valstīs piedāvā jaunas garšas un šobrīd vairāk nekā 400 plašu produktu klāstu. Pēdējo gadu laikā, „Mantinga” produktu klāsts turpina augt, piedāvājot vairāk nekā 100 jaunu produktu, sekojot tendencēm pasaulē, kā arī uzklausot individuālas klientu vēlmes. Lepojamies un novērtējam, ka esam ģimenes uzņēmums. Tāpēc gan maizes, gan delikatešu produktu ražošanā vienmēr vadāmies pēc ģimenē iesakņotām vērtībām, novērtējot: garšu, kvalitāti, drošu produktu sagatavošanu, un pats galvenais – smaidu sejā, nogaršojot „Mantinga” produktus!

25 gadu pieredze 26 gadu pieredze
4 rūpnīcas 4 rūpnīcas
kvalitātes sertifikāti kvalitātes sertifikāti
Eksports uz 40 valstīm Eksports uz 40 valstīm
1000 mantinga produkti 1000 mantinga produkti
pielāgoti produkti pielāgoti produkti
Elastība Elastība
Mēs taupam tavu laiku Mēs taupam tavu laiku
inovatīva ražošana inovatīva ražošana

VĒSTURE

Mūsu stāsts sākās ar uzņēmuma dibināšanu 1998. gadā. Mūsu vēsture ir 21 gadu darba pieredze maizes izstrādājumu, uzkodu un saldētu produktu tirgū. Pašlaik Marijampolē ir trīs modernas rūpnīcas, kas ražo augstas kvalitātes lietuviešu izstrādājumus, kas ir īpaši novērtēti Eiropā.

MAIZES MĀJA

Šī ir modernākā maiznīca Baltijā, atvērta 2016. gada sākumā, apvienojot 4 labākās tehnoloģijas maizes pagatavošanai no 100% dabīgiem produktiem. Tas ir ilgs fermentācijas process (36 stundas), dabiskas sākuma kultūras, miltu gatavošanas tehnoloģija, mīklas fermentācija, akmens krāsns siltums. Mūsu amatnieki maizi veido ar rokām.

Jaunākā un modernākā maizes ceptuve MANTINGA Austrumeiropā sāk cept kārtainās mīklas izstrādājumus, kas atbilst starptautiskajiem garšas un kvalitātes standartiem.

MŪSU MĒRĶIS

Mūsu mērķis ir ražot garšīgus, augstas kvalitātes produktus. Mēs piedāvājam plašu produktu klāstu, kas ne tikai atbilst, bet arī pārsniedz visas patērētāju cerības. Mēs cenšamies nodrošināt, lai mūsu produkti vienmēr būtu blakus Jums un padarīt Jūsu dienu labu. MANTINGA – tā ir tehnoloģija, elastība un inovācijas!

KVALITĀTE

Cenšoties ievērot augstākās prasības pārtikas nekaitīguma, kvalitātes, vides aizsardzības jomā un sekot līdzi progresīvajām tehnoloģijām, mēs ieviešam un ievērojam prasības:

  • – pārtikas nekaitīgums: mēs esam sertificēti saskaņā ar IFS, BRC standartiem;
  • – vides aizsardzība: mēs esam sertificēti saskaņā ar ISO14001;
  • – uz stabilu palmu eļļas piegādes ķēdi: mēs esam sertificēti saskaņā ar RSPO standartu;
  • – stabilai kakao pupiņu audzēšanas ķēdei un transportēšanai piegādes ķēdē: mums ir UTZ licence kakao.